Silver partner
7
Місяців досвіду
7
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
50
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
40751
Останній візит на сайт
вчора

Портфоліо реалізованих об’єктів (6)

  • продано
    Столичний Альянс Нерухомості
    186 999 $
    2 337 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 11 к1

    2 кімнати
    80 / 41 / 25 м²
    поверх 31 з 36
    2021 рік побудови
    2 міс. тому
    -Генератор на опалення, воду, світло в холі, ліфти -Найкраща ціна в комплексі! Проспект Берестейський 11, ЖК бізнес-класу Manhattan City -квартира з відмінним новим ремонтом, в квартирі є все. Можна під бізнес. -є окремо паркінг в продажі або оренді -цілодобова охорона, відео спостереження -у будинку та комплексі є все для комфортного життя
  • здано
    Столичний Альянс Нерухомості
    1 900 $/міс
    16 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 11 к1

    багатофункціональне приміщення
    120 м²
    2021 рік побудови
    1 міс. тому
    Генератор на ліфт, воду та опалення !!! -Офіс, Салон або Шоурум, 120 кв.м, зручне планування: опен-спейс та два окремих кабінети, міні-кухня, два санвузли, балкон. Сучасний ремонт в білих тонах, кондиціонери, компʼютерна мережа, висота стель Н=3 метри, 5 швидкісних ліфтів KONE, презентабельне фойє з залою очікування. Можливо врахувати ваші побажання по меблям. Приміщення на 20-25 робочих місць. -ЖК Manhattan City комплекс бізнес-класу, розвинена інфраструктура: продуктовий маркет, ресторан, кафе, нова пошта, Макдональдз, поряд метро КПІ (Політехнічний інститут) в пішій доступності.
  • продано
    Столичний Альянс Нерухомості
    220 000 $
    2 651 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 11 к3

    2 кімнати
    83 / 38 / 20 м²
    поверх 9 з 36
    2023 рік побудови
    5 міс. тому
    Продам сучасну нову квартиру з якісним ремонтом в ЖК Manhattan City, просп. Берестейський 11. Квартира загальною площею 83 кв.м, розташована на 9 поверсі 36 поверхового будинку. Планування квартири – простора кухня вітальня 20 м2 , дві спальні кімнати з гардеробами, два санвузли. В даному ЖК , є все для комфортного проживання , магазини, ресторан, кафе, нова пошта. До центра 5 хвилин. ЖК бізнес-класу з цілодобовою охороною, консьєрж-сервісом, дизайнерськими інтер’єрами, власний генератор на ліфти, воду та опалення — комфорт незалежно від обставин, між трьома будинками розташований стелобат з дитячими та спортивними майданчиками. Запрошуємо на перегляд в будь-який зручний для Вас час.
  • здано
    Столичний Альянс Нерухомості
    13 500 грн/міс

    Політехнічний пров., 5-А

    2 кімнати
    43 / 25 / 7 м²
    поверх 5 з 9
    5 міс. тому
    До вашої уваги пропонується в оренду 2-кімнатна квартира, за адресою вулиця Політехнічна 5а, розташована на 5 поверсі. Квартира з ремонтом, обладнана всією необхідною технікою. Квартира світла і затишна. Чудова інфраструктура: поряд відділення банку, банкомат, аптека, парк, зелена зона, відділення нової пошти, ресторан, кафе, магазини, супермаркет, ТРЦ "Smart Plaza". До метро Політехнічний інститут "КПІ" 3 хвилини пішки.
  • продано
    Столичний Альянс Нерухомості
    80 000 $
    1 509 $/м²

    Жилянська вул., 118

    2 кімнати
    53 / 20 / 25 м²
    поверх 14 з 33
    6 міс. тому
    Квартира розташована в сучасному будинку бізнес-класу з висотою стель 3 метри, з підземним паркінгом і закритою територією. Окрема спальня з двоспальним ліжком і великим вікном, кладова, простора кухня-студія із зоною відпочинку та виходом на лоджію, панорамний вигляд на місто, гардеробна, велика ванна кімната з повноцінною ванною. У квартирі виконано сучасний ремонт, встановлено кондиціонери в кімнатах. Є уся техніка та меблі: кухня, вбудована техніка, телевізор, кондиціонери, ліжко, шафи, диван та інше — повністю готова до заселення. У будинку 3 швидкісні ліфти.